Maak de rode pepers schoon en verwijder de zaadlijsten. Pers de citroenen uit en vang het sap op. Pureer de rode pepers samen met het citroensap, de honing, vetsin en kippenfond tot een mooie egale chili dressing. Voeg eventueel wat water toe als de dressing nog wat dik is. Zet opzij totdat je het nodig hebt.
Banaan guacamole
Halveer de avocado, verwijder de pit en kerf vierkantjes in het vruchtvlees. Je kunt het dan zo met een lepel uit de avocadoschil scheppen. Prak de avocado samen met de halve banaan tot een grove puree.
Maak de knoflook, de sjalot en de rode peper schoon en snijd in heel kleine stukjes. Prak dit door de avocadopuree.
Voeg het sap van de limoen toe en breng de guacamole op smaak met peper en zout. Knip de verse koriander in kleine stukjes en roer dit ook door de guacamole.
Coquille ceviche opmaken
Snijd de coquilles in even grote stukjes. Verdeel dit met een serveerring netjes over de borden.
Schep hier een vierde van de guacamole bij en garneer met kiemgroenten en krokante mais.
Giet er de chili dressing bij. Serveer eventueel met krokante bananenchips.