Snelle goulash van ribeye steak

Snelle goulash van ribeye steak

Ik ben gek op Hongaars paprikapoeder en maak daar graag verschillende gerechtjes mee. Het is namelijk heerlijk diep van smaak en geeft je gerecht dus ook die heerlijke diepe smaak! Deze keer maakte ik er een snelle goulash mee, met ribeye steak en champignons. Ik vind goulash ook heerlijk als het uren gestoofd heeft, maar deze snellere versie is ook top!

Ik bak de ribeye los, in plakjes, zodat deze heerlijk zacht, mals en rosé van binnen blijft. Zo is ribeye natuurlijk het lekkerst. Natuurlijk kun je ook andere soorten steak gebruiken. Kun je bijvoorbeeld makkelijker aan biefstuk komen, dan kan dat ook prima. Kies wel voor goede kwaliteit, want dat ga je proeven.

Je maakte de goulash af met wat crème fraîche en verse dille, dat contrasteert heerlijk met de diepe hartige smaak van de goulash. Zo krijg je een mooie frisse touch aan het gerecht. Maakt het mooi af!

*Dit recept is onderdeel van een samenwerking met Meat Discounter

Smakelijk!

Snelle goulash van ribeye steak
Pin recept Delen op Facebook
5 van 1 stem

Snelle goulash van ribeye steak

Voorbereiding 15 minuten
Bereiding 30 minuten
Totale bereidingstijd: 45 minuten
Porties: 4 personen
Author: Eviekookt

Ingrediënten

Vlees

  • 500 gram ribeye steak op kamertemperatuur
  • peper en zout
  • klont roomboter

Goulash saus

  • 2 uien
  • 3 teentjes knoflook
  • 2 rode puntpaprika's
  • 300 gram kastanjechampginons
  • 2 el Hongaars paprikapoeder
  • 2 el bloem
  • 1 blik tomatenblokjes
  • 200 ml runderfond

Garnering

  • crème fraîche
  • verse dille

Instructies

  • Snijd de ribeye steak in reepjes en kruid rondom goed met peper en zout. Verhit een flinke klont boter in een koekenpan en bak hier de reepjes ribeye steak aan beide kanten heel kort in aan. Haal de uit de pan en dek af met aluminiumfolie.
  • Maak ondertussen de uien schoon en snipper deze. Bak de ui in de boter totdat deze net zacht is.
  • Maak de knoflook schoon, snipper deze ook en voeg toe aan de uien in de pan. Bak ook nog een minuut of 2 mee.
  • Maak de rode paprika schoon en snijd in reepjes. Voeg dit toe aan de pan en bak ook een paar minuten mee.
  • Maak ook de champignons schoon en snijd in plakjes. Voeg deze ook toe aan de pan en bak ook een paar minuten mee totdat ze net gaar zijn.
  • Voeg dan de bloem toe en bak dit ook nog een paar minuutjes mee. Roer er dan de tomatenblokjes en runderfond doorheen. Laat even pruttelen totdat de saus wat is ingedikt.
  • Roer er de ribeye steak doorheen en garneer met de crème fraîche en plukjes verse dille.

5 from 1 vote (1 rating without comment)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Beoordeling




Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.